Kiradan kurtulmak istiyor ve bir ev almak istiyorsunuz ancak peşinatım yok diyorsanız, sizler için çok özel bir fırsat bulunuyor. Bu fırsat sizin isteklerinize özel bir eve sahip olmanızı sağlıyor. Yıllardır uygulanan Birikimevim kampanyalarıyla artık bir ev sahibi olmak hayal değil. Firmanın her keseye özel sistemleri bulunuyor ve bu sistemlerle almış olduğunuz evin taksitlerini rahat rahat ödeyebiliyorsunuz. Bankadan kredi kullanmak veya kefil getirmek gibi farklı ve güvenilirlik sorgulayan şartlar Birikimevim’in hiçbir ev alım şeklinde bulunmuyor.

Birikimevim’den Birikimle Ev Alma

Birikimevim’den kredisiz ev alma sistemini kadınlar arasında uygulanan altın gününe benzetmek mümkün. Her ay toplanan altının bir kadında toplanması usulü Birikimevim’in sistemine çok benziyor.
Birikimevim’de;
Peşinat ödemeden,
Faiz ödemeden,
Ara ödeme yapmadan,
Aylık eşit taksitlerle,
Bankadan kredi çekmeden ev sahibi olunabiliyor.

Sisteme katılmak için de birçok farklı yöntem bulunuyor. Bu sistemlerin her biri birbirinden cazip seçeneklere sahip olurken, sistemlere katılanlar zorlanmadan ev sahibi olabiliyor.

Birikimevim’e Nasıl Başvuru Yapılıyor?

Ülkemizin tüm şehirlerinde şubeleri bulunan Birikimevim, birikim yapılarak ev sahibi ediyor denilebilir. Sizlerin aidatlarını birleştiren kurum, kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor.
Birikimevim’de ev sahibi olmak isteyenlere;
Sabit ödemeli,
Serbest ödemeli,
Erken teslimatlı olarak farklı avantajları bulunan sistemler sunuluyor.
Sistem, kişilerin kendi imkanlarına özel seçenekleri seçmelerini sağlıyor. Ev almak için en avantajlı sistemi sunan Birikimevim, ev almak isteyenlere en kaliteli sistemi en cazip imkanlarla sunuyor.

Birikimevim’e Peşinat Ödemek Gerekiyor Mu?

Birikimevim’den ev almak için peşinat ödemek gerekmiyor. Ancak peşinat ödendiğinde satın alınan ev daha erken teslim alınıyor. Peşinatsız sistem çekiliş usulü işliyor ve ne kadar kısa vadede ödeme yaparsanız evinizi de o kadar kısa sürede teslim alabiliyorsunuz. Birikimevim’de her sistemin kendine özel bir avantajı var ve bu sistemlere girmek kesinlikle zarar ettirmiyor. İster yatırım olarak isterse kiradan kurtulmak isteyenler bu sayede karlı bir yatırım yapmış oluyor. Sistemin resmi ve kurumsal olarak işlemesi ise işin pozitif olan diğer bir yönünü oluşturuyor. Ev almak ve avantajlı sistemlerden yararlanmak için Birikimevim’in web sitesini inceleyebilirsiniz.