Ev sahibi olmak, her tüketicinin hayalidir. Kendinize ait bir yaşam alanı oluşturmak ve bu yaşam alanı için her ay kira, depozito ödememek, kendi zevkinize göre döşemekten çekinmeyeceğiniz ve her hangi bir arıza için ev sahibine bildirmeyeceğiniz tamamen size ait bir yaşam alanı artık hayal değil.  Birikimevim ev sahibi olmak isteyen herkesi senetsiz, faizsiz kısaca en kolay şekilde ev almak için eşsiz fırsatlar sunuyor. Bu avantajlı fırsatlarla artık faizsiz peşinatsız ev sahibi olunabiliyor.

Faizsiz Ev Sahibi Olmak

Ev sahibi olmak için günümüz şartlarında para biriktirmek bir hayli zorlaştı. Günden güne pahalanan hayat için para birikimi artık zor değil neredeyse imkansız bir hal aldı. Özellikle ev satın almak hiç kolay bir iş değil, çünkü bankaların verdiği ihtiyaç ya da konut kredilerinin faizleri oldukça fazla ve bununla uğraşmanın zorluğu herkesin bilgisi dahilindedir. Bundan dolayı ev sahibi  olmak için alternatif yollar ortaya çıkmıştır. Bu fikirlerin en mantıklısı hiç şüphesiz 30 yıllık tecrübesi ile birçok insanı ev sahibi yapmış olan Birikimevim’dir. Firma, sizlerin bütçesine göre ödeme planları çıkarıyor ve sizleri hayalinizdeki eve kavuşturuyor.

Birikimevim Nedir?

Birikimevim, ev sahibi olmak isteyenlerin hayallerindeki eve kavuşmaları için kurulmuş bir alternatif kuruluştur. Alternatif piyasa üzerinde en uzun en köklü firmalardan biri olmakla birlikte 30 yılı aşkın tecrübesiyle güvenle ve faizsiz vade farksız peşinatsız bir şekilde ev almak isteyen bütün müşterilerini hayallerindeki eve kavuşturuyor. Bankaların faizsiz kredi vermemelerine karşı Birikimevim sizlere avantajlı fırsatlar ile hizmet verir. Üstelik aynı kira öder gibi aylık olarak ödenebiliyor.

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Ev almak isteyen bütün insanları farklı yöntemlere dayanan finans yöntemlerimiz herkesin bütçesine uygun olarak geliştirildi. Bu sayede ödeme planını siz çıkarır ve ödemeler sonunda hayallerinizdeki eve kavuşursunuz.

Tasarruf yöntemiyle faizsiz peşinatsız ev alma fikriyle hareket eden firma,  kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen herkese muhteşem fırsatlar sunuyor. Daha fazla bilgi ve destek için Birikimevim sitesini ziyaret edebilirsiniz.