Konut, insanlık tarihinde asırlar boyunca devam eden en öncelikli ihtiyaçlardan birisidir. Ancak ev almak bir lüks değildir. Günümüzde ev almak herkesin hayalidir. Kira ya da ev sahibiyle muhatap olmayacağınız sadece size ait bir eve sahip olmak artık daha kolay.  Bunun için açılmış birçok bankanın özel banka kredilerini alabilirsiniz anca yüksek faiz oranları canınızı biraz sıkabilir. Bütçenizi sarsmayacak sizi maddi açıdan zorlamayacak ve faizle sizi uğraştırmayacak bir ödeme planıyla hayalinizdeki eve kavuşmak artık mümkün.

Faizsiz Ev Almak Mümkün Müdür?

Faiz birçok insanın ev veya araba alırken yaşadığı korkulardan çekincelerden biridir. Çekilen miktarın üstüne bir de faiz eklenince herkesin aklına ister istemez birçok sor işaretleri takılıyor. Ya faizleri ödeyemezsem? Ya icraya düşersem? Ya bana konut kredisi çıkmazsa? sorularıyla uğraşmak yerine tasarruf finansmanı olan Birikimevim’ le faizsiz vade farksız ev sahibi olabilirsiniz ve kendinizi bankaların faizine hiç bulaştırmazsınız. Hayallerinize uygun eve kavuşmak üstelik şimdi çok daha kolay. Sadece Kira öder gibi ev almak artık çok yeni akım. Kredisiz ev ve birçok fırsat için Birikimevim sizlere birçok imkan sağlar.

Neden Birikimevim?

30 yıllık tecrübesiyle birçok insana tasarruf finansmanlık yaparak vatandaşlarımızı faizsiz ev sahibi yapıyor. Bu danışmanlık siz değerli vatandaşlarımızın sadece hayallerine kavuşabilmesi için kolay bir şekilde ev almak için sağlanıyor. Sizleri kredi derdinden kurtaran ve sadece kredi değil aynı zamanda sizin çıkarabileceğiniz bir ödeme planı hazırlayan ve faizsiz vade farksız ev almak için bir tasarruf danışmanı herkesin hakkıdır diye düşündük ve Birikimevim olarak siz değerli vatandaşlarımıza bu hizmeti vermeye başladık. Sizleri bankalardan ve diğer zorluklardan kurtaran alternatif çözüm yolu olan Birikimevim’ de tek yapmanız gereken almak istediğiniz kredisiz ev için uygun muhiti seçmek.

Kendi evinizin taksitlerini ödeyebileceğiniz, maddi durumunuz ne olursa olsun rahat ödeyebileceğiniz taksitlendirmeler ile faizsiz eve ulaşın ve siz de artık başkalarının evi için değil kendi eviniz için ödeme yapın ve ödeme sonunda faizsiz ev sahibi olun. Fırsatlarımız için Birikimevim sayfasını ziyaret edebilirsiniz